הדר- 052-8011078 /קרית אונולהצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מאמרים >> סדנאות בצק סוכר-מאמר
סדנאות בצק סוכר-מאמר          
 
 סדנאות בצק סוכר – מאמר הסבר:
 
 
סדנת בצק סוכר ליום הולדת:

בסדנה זו מתנסים הילדים /מבוגרים בעיצוב עוגה אישית בבצק סוכר ולומדים לפסל דמות מבצק סוכר למשל :חיות,ילד/ילדה,פיה,נסיכה,אנגריבירדס,דמויות אהובות מהטלוויזיה, ועוד. לאחר מכן יקשטו את העוגה בקישוטי בצק סוכר שיכינו במו ידיהם בעזרת חותכנים מיוחדים לבצק סוכר. כל ילד/מבוגר, יקבל את יצירתו עטופה בצלופן וסרט בסוף הסדנה. סדנת בצק סוכר כזו היא פתרון מעולה לאלו שקצו בהפעלות של קוסמים,ליצנים וכו. בסדנת בצק סוכר ליום הולדת, הילדים הם אקטיביים, ומעצבים במו ידיהם עוגת בצק סוכר, ממש כמו מעצבים מקצועיים. הילדים/מבוגרים חוזרים הביתה עם חיוך ו"משוויצים" ביצירה שהכינו הרגע בהפעלת יום הולדת. ולסיום יצירות בצק הסוכר הן גם יפות וגם טעימות , מה שמוסיף למצב הרוח המתקתק ממילא עוד רובד נחמד.


 סדנת בצק סוכר למסיבת רווקות:

כבר שנים שכמעט אין כלה שלא חוגגת מסיבת רווקות, יחד עם החברות הכי טובות. בשנים קודמות היה נהוג להזמין סקסולוגית, או חשפן . אך בזמן האחרון יותר ויותר מארגני מסיבות מחפשים משהו שונה וכייפי להעביר בו ערב רווקות שכזה. לשם כך נוצרו סדנאות בצק סוכר למסיבת רווקות,בהן החברות מעבירות ערב כייפי ויצירתי, ויוצאות ממסיבת הרווקות עם מזכרת מקסימה וטעימה .
בסדנת רווקות זו יכירו המשתתפות קצת מרזי בצק הסוכר המתקתק, ומסגולות הפיתוי שלו, ויעצבו עוגת בצק סוכר באחת ממגוון דרכים:
א.כל משתתפת תעצב ״מיני״ עוגת חתונה אישית בשלוש קומות, במגוון עיצובים ובשלל     צבעים.
ב. המשתתפות יעצבו עוגה אישית ועליה יפסלו דמויות חמודות של גבר ואישה מכוסים שמיכה, השוכבים מחובקים על מיטה עשויה מעוגה ועטופה בבצק סוכר. ניתן לשלב גם קישוטים סקסיים מבצק סוכר. 


 

 

סדנאות בצק סוכר לילדים בקייטנות, בחופשות ובחגים:

בהפעלות בצק סוכר אלו, הכוללות מספר רב של משתתפים  יוצרים הילדים סוכריות על מקל מבצק סוכר בנושאים משתנים כמו: חגים ומועדים, הכנת סמלי חגים מבצק סוכר, למשל בסדנת בצק סוכר לחג החנוכה מכינים הילדים: נר, סביבון, כד שמן, סופגניה, מבצק סוכר. ביום העצמאות ניתן להכין סוכריית בצק סוכר בצורת דגל ישראל, ביום המשפחה יכינו הילדים עץ משפחה עשוי מבצק סוכר , ובחופשות יעצבו ילד שוחה בבריכה או בים והכל מבצק סוכר טעים ומתוק. סדנאות בצק סוכר אלו הן גם מהנות מאוד וגם תורמות ליצירתיות, למוטוריקה עדינה, להפעלת הדמיון, תוך אווירה כייפית וניחוח מתקתק של בצק סוכר שילדים כל כך אוהבים.
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים